OFF THE RECORD

Aydınlatma Tasarımı: Alyalight Firması

aydinlatma tasarimi örnek

Mekanınıza iç veya dış aydınlatma yaptıracaksınız fakat hangi ürünleri kullanacaksınız? ve nasıl bir tasarım yapacaksınız? bilmiyorsunuz. En önemlisi de nasıl görüneceğini hayal edemiyorsunuz !

Bu firmaya mekanınızın fotoğraflarını gönderiyorsunuz onlar da sizlere tasarım yapıyorlar ve aydınlatma çalışması sonrasında mekanınızın nasıl görüneceğini gösteriyorlar. Böylece karşınıza birkaç farklı seçenek çıkıyor. Üstelik fiyatlar da uygun düzeyde tutulmuş. Firmanın adı “alyalight“…

alyalight aydınlatma tasarımı
“Dekoratif İç ve Dış Aydınlatma Sanatı”

Fiyat Almak İçin İletişim:

İletişime Geçildiğinde Özel İndirimler İçin Kullanılacak Şifre: networkkampus 

 

Firmanın Tanıtımı:

Aydınlatma tasarımı, led simülasyon nesnelerin ve çevrenin gereği gibi görülebilmesini sağlamak amacıyla doğru ışık uygulamaktır. Bu maksatla firmamız doğru aydınlatma sonuçları elde edebilmeniz için çalışma yaparak projelerinize görsel tasarımlar ve analiz raporları oluşturur.

Hizmetlerimiz;

  • Projeyi üç boyutlu modelleyip iç aydınlatma tasarımını yapmak ve dialux aydınlatma analizi ortamında simüle ederek sonuçları raporlaştırmak.
  • Üç boyutlu mimari çizimleri bulunan projelerinizin dekoratif dış aydınlatma ve çevre aydınlatma tasarımları yapılarak görsel sunumlar hazırlamak.
  • Üç buyutlu çizimleri olmayan projelerinize fotoğraf üzerinden tasarım yapmak ve video simülasyonların oluşturmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir